بومى ایران سوئیس اسلامی آمریکا وزارت خارجه

بومى: ایران سوئیس اسلامی آمریکا وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توضیحات تهیه‌کننده راجع به جدایی محسن چاوشی از «شهرزاد»

تهیه کننده سریال «شهرزاد» راجع به حاشیه ای که راجع به قطعه سینا سرلک در قسمت نهم و بدون همراهی محسن چاوشی ایجاد شد، بیان کرد که هیچ مشکلی بین سریال و چاوشی وجود

توضیحات تهیه‌کننده راجع به جدایی محسن چاوشی از «شهرزاد»

توضیحات تهیه کننده راجع به جدایی محسن چاوشی از «شهرزاد»

عبارات مهم : سریال

تهیه کننده سریال «شهرزاد» راجع به حاشیه ای که راجع به قطعه سینا سرلک در قسمت نهم و بدون همراهی محسن چاوشی ایجاد شد، بیان کرد که هیچ مشکلی بین سریال و چاوشی وجود ندارد.

به گزارش مهر، محسن چاوشی به همراه سینا سرلک قطعاتی را جهت فصل دوم سریال «شهرزاد» خوانده است و روز گذشته ۳۰ مرداد با توزیع قسمت نهم از فصل دوم که سینا سرلک قطعه ای را به طور مستقل خوانده بود این شائبه پیش آمد که چاوشی قرار است از این مجموعه خداحافظی کند به خاص که از قسمت هشتم نام چاوشی با یک عوض کردن به جای صفحه رویین کاور در پشت آن و در کنار دیگر عوامل دیده شد.

توضیحات تهیه‌کننده راجع به جدایی محسن چاوشی از «شهرزاد»

در این راستا با سید محمد امامی تهیه کننده این مجموعه گفتگو کردیم و او راجع به همکاری محسن چاوشی با «شهرزاد۲» بیان کرد: محسن چاوشی هم خواننده فصل اول «شهرزاد» بود و هم خواننده فصل دوم است و با این مجموعه قرارداد دارد ولی به اقتضای کار و قسمت های مجموعه قطعاتی را تولید می کند.

او ادامه داد: چاوشی و سینا سرلک تِرک هایی دارند که با هم خوانده اند و هر کدام هم به طور جداگانه و مستقل هم قطعاتی را اجرا کرده اند و حتی تِرکی که به وسیله سرلک جهت قسمت نهم «شهرزاد» خوانده شده است متعلق به ماه ها پیش هست، بنابراین منافاتی در این همکاری نیست.

تهیه کننده سریال «شهرزاد» راجع به حاشیه ای که راجع به قطعه سینا سرلک در قسمت نهم و بدون همراهی محسن چاوشی ایجاد شد، بیان کرد که هیچ مشکلی بین سریال و چاوشی وجود

تهیه کننده سریال «شهرزاد» توضیح داد: این دو خواننده قطعات مستقلی دارند که به طور متناوب در سریال پخش می شود و حاشیه ای که ایجاد شده است درست نیست چراکه محسن چاوشی هم اکنون هم در حال تولید قطعاتی جهت قسمت های بعد است.

او اضافه کرد: هیچ مشکلی در فضای همکاری بین سریال «شهرزاد» و آقای چاوشی وجود ندارد بلکه تِرک های بسیار جذابی از طرف او در حال آماده شدن هست. سریال در حال ساخت است و بسته به اقتضای قسمت ها و سکانس ها موزیک ها خوانده می شود.

امامی همچنین راجع به درج نشدن نام چاوشی روی جلد کاور قسمت نهم سریال «شهرزاد» که بعضی شائبه ها را ایجاد کرد، یادآور شد: طراحی استاندارد کاور این است که نام خواننده در پشت جلد درج شود و تنها در قسمت هایی که خواننده به طور مستقل ویدئو یا قطعه ای را خوانده است نام او هم روی جلد اول آورده می شود تا به نوعی جهت مخاطب اطلاع رسانی شود.

توضیحات تهیه‌کننده راجع به جدایی محسن چاوشی از «شهرزاد»

او در آخر بیان کرد: شاید پیش از این نام او با یک اشتباه در قسمت های اول بوده است ولی از این به بعد نام او زمانی روی جلد اول کاور می آید که قطعه مستقلی را خوانده باشد.

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | همکاری | خواننده | تهیه کننده | محسن چاوشی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs