بومى ایران سوئیس اسلامی آمریکا وزارت خارجه

بومى: ایران سوئیس اسلامی آمریکا وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال، ورزش اول کشور عزیزمان ایران است ، عزت اللهی در گفت و گو با تاس, خانواده ام به روسیه می آیند

سعید عزت اللهی راجع به اوضاع تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی با یکی از رسانه های روسی صحبت کرد.

فوتبال، ورزش اول کشور عزیزمان ایران است ، عزت اللهی در گفت و گو با تاس, خانواده ام به روسیه می آیند

عزت اللهی در گفت و گو با تاس/ خانواده ام به روسیه می آیند؛ فوتبال، ورزش اول کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

سعید عزت اللهی راجع به اوضاع تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی با یکی از رسانه های روسی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سعید عزت اللهی در مصاحبه با خبرگزاری تاس اظهار داشت: در کشور عزیزمان ایران فوتبال بسیار محبوب است و مردم کشور عزیزمان ایران هر لحظه در بازی های خانگی تیم ملی، ورزشگاه را پر می کنند. با اطمینان می گویم فوتبال ورزش نخست کشور عزیزمان ایران هست. پیش از این بسیاری از فرزند ها می درخواست کردند بسکتبالیست یا والیبالیست شوند ولی الان دوست دارند تا جهت معروف شدن فوتبالیست باشند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه با اشاره به هواداران ایرانی تاکید کرد: هواداران ایرانی در ورزشگاه بسیار مستعد و پرشور هستند. آنها بحث های زیادی راجع به بازی های گذشته و آینده از جمله عملکرد تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2018 روسیه می کنند. ایرانیان می خواهند که ما بازی های عزت مندانه ای در روسیه انجام دهیم. هواداران ایرانی هرگز در بازی های خارج از منزل ما را بدون حمایت نگذاشتند. در بسیاری از کشورهای دنیا زندگی کردم و می بینم که هواداران ایرانی همواره جهت حمایت از تیم ملی کشورشان در ورزشگاه ها حضور دارند.مهم هم نیست در اروپا یا جای دیگری بازی می کنم و هواداران جهت حمایت از تیم ملی می آیند. اطمینان دارم هواداران زیادی نیز جهت تماشای بازی های جام جهانی 2018 به روسیه می آیند. به خاص این که روابط خوبی میان کشور عزیزمان ایران و روسیه وجود دارد و این مساله باعث سفر هواداران به این کشور می شود.

فوتبال، ورزش اول کشور عزیزمان ایران است ، عزت اللهی در گفت و گو با تاس, خانواده ام به روسیه می آیند

سعید عزت اللهی در گفت: خانواده و نزدیکانم جهت حمایت از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 به روسیه سفر می کنند.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | ایرانی | فوتبال | خانواده | ایرانیان | هواداران | فوتبالیست | جام جهانی | سعید عزت اللهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs