بومى ایران سوئیس اسلامی آمریکا وزارت خارجه

بومى: ایران سوئیس اسلامی آمریکا وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پشت پرده توافق کی‌روش با رونالدینیو

در پی خداحافظی رونالدینیو از دنیای فوتبال رسانه‌های اسپانیایی فاش کردند این ستاره برزیلی پیش از پیوستن به بارسلونا جهت آمدن به رئال‌مادرید با کارلوس کی‌روش سرمر

پشت پرده توافق کی‌روش با رونالدینیو

پشت پرده توافق کی روش با رونالدینیو

عبارات مهم : توافق

در پی خداحافظی رونالدینیو از دنیای فوتبال رسانه های اسپانیایی فاش کردند این ستاره برزیلی پیش از پیوستن به بارسلونا جهت آمدن به رئال مادرید با کارلوس کی روش سرمربی وقت کهکشانی ها به توافق رسیده بود.

به گزارش خبر ورزشی، بنا بر این گزارش در تابستان 2003 کارلوس کی روش که هدایت رئال مادرید را بر عهده گرفته بود بعد از مشورت با روبرتو کارلوس به کلوب توصیه کرد این بازیکن را به خدمت بگیرد. کی روش در این خصوص به کلوب گفت: «او بازیکن خوبی هست، می تواند مثل زیدان با توپ بازی کند و مثل رونالدو گل بزند.»

پشت پرده توافق کی‌روش با رونالدینیو

اما پرس مدیر کلوب رئال با درخواست کی روش مخالفت کرده و می گوید تصمیم ندارم رونالدینیو را بخرم. جهت چندین روز کی روش همچنان با رونالدینیو مذاکره می کند ولی پرس همچنان زیر بار نمی رود. آخرین بار مدیر رئال به کی روش گفت: «رونالدینیو زشت است و هیچ کمکی به فروش پیراهن کلوب نخواهد کرد. شرکت های آرایشی و قشنگی هیچ علاقه ای به همکاری و تبلیغات با این بازیکن ندارند. من به جای رونالدینیو، بکام را خواهم خرید که یک برند جهانی است و تمام دنیا و حتی کل آسیا رئال را به خاطر او دوست خواهند داشت.»

کی روش در پاسخ پرس گفت: «تو فقط به فروش پیراهن فکر می کنی، بکام بازیکن بسیار خوبی است ولی او الان در حد رونالدینیو نیست.»

در پی خداحافظی رونالدینیو از دنیای فوتبال رسانه‌های اسپانیایی فاش کردند این ستاره برزیلی پیش از پیوستن به بارسلونا جهت آمدن به رئال‌مادرید با کارلوس کی‌روش سرمر

در همان وقت خوزه پکرمن که بعد هدایت آرژانتین را بر عهده گرفت در این خصوص گفت: «رئالی ها، رونالدینیو را دست کم گرفتند، اگر من جای آنها بودم به جای فروش پیراهن به فوتبال فکر می کردم.» در نهایت رئال مادرید با وجود مخالفت کی روش با مبلغ 35 میلیون یورو بکام را به خدمت می گیرد و رونالدینیو با 25 میلیون یورو راهی بارسا می شود، به این ترتیب بعد از آن رئال پول به دست می آورد و بارسلونا عناوین را درو می کند. در ادامه رونالدینیو اگر صورت ای قشنگ نبود ولی کمک کرد تا بارسا حتی پولی زیاد از رئال به دست آورد و در ادامه پرس که تا پیش از آن با اقتدار فرمانروایی می کرد در سال 2006 به مرز استعفا رسید.

واژه های کلیدی: توافق | بازیکن | پیراهن | رونالدینیو | رئال مادرید | کارلوس کی روش | روبرتو کارلوس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs